FB linked in
LUBLIN +48 605 836 220
WARSZAWA +48 576 236 630

O adwokacie

Sygnet Border

ADWOKAT

ŁUKASZ LECYK

Dzień dobry, nazywam się Łukasz Lecyk. Jestem członkiem lubelskiej Izby Adwokackiej. Prowadzę sprawy z zakresu prawa rodzinnego (np. rozwody, alimenty, podział majątku) oraz karnego. Publikuję na łamach portalu lublin112.pl. Jestem autorem bloga na temat prawa rodzinnego (rozwód, alimenty itp. w Lublinie oraz Warszawie). W wolnym czasie wędruję po ukochanych Tatrach.

Umiejętność słuchania i dociekliwość – takie, moim zdaniem, cechy powinien mieć adwokat z Lublina. Charakteryzuje mnie również łatwość nawiązywania kontaktów, więc z pewnością dojdziemy do porozumienia. Ważną cechą, jaką powinien posiadać adwokat jest bez wątpienia również empatia, którą wyrobiłem w sobie podczas współpracy z ludźmi znajdującymi się nierzadko w bardzo trudnych sytuacjach. Atrybut ten pozwala mi wczuć się w położenie każdego klienta i udzielić mu odpowiedniej pomocy. Prawnik nie może również zapominać o dokształcaniu się. Dlatego też jestem na bieżąco z publikacjami dotyczącymi prawa rodzinnego oraz karnego. Biorę udział w szkoleniach. Prawo to moje hobby, praca jest więc dla mnie przyjemnością. Zapraszam Cię do kancelarii adwokackiej w Lublinie oraz filii biura w Warszawie. Wspólnie rozwiążemy Twój problem.

Temida

Pytania?

Umów się na spotkanie:

Lublin: 605 836 220

Warszawa: 576 236 630

e-mail: kontakt@adwokat-lecyk.pl

Z przyjemnością udzielę informacji.

ADWOKAT

CO MNIE WYRÓŻNIA

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz duże praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych oraz karnych. Biorę udział w specjalistycznych szkoleniach. Dotrzymuję terminów. Utrzymuję z Państwem stały kontakt. Na bieżąco informuję o tym “co się dzieje” w sprawie. Wszelkie informacje przekazane mojej kancelarii prawnej objęte są tajemnicą adwokacką. Jestem ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. Na życzenie wystawiam faktury VAT, a także, w razie konieczności, rozkładam wynagrodzenie na raty.

Kancelarie adwokackie mogą reprezentować klientów we wszystkich rodzajach spraw przed sądami wszystkich instancji. Do kancelarii można zwrócić się z każdym problemem prawnym. Porady, zastępstwo przed sądami, prokuraturami, obsługa prawna firm oraz szkolenia – to tylko niewielka część usług, które może zaoferować moja kancelaria adwokacka. Lublin – w tym mieście prowadzę najwięcej spraw. Współpracuję także z mieszkańcami: Warszawy (filia kancelarii), Świdnika, Łęcznej, Chełma, Radzynia Podlaskiego, Opola Lubelskiego, Puław, Kraśnika, Lubartowa, Ryk, Włodawy, Łukowa czy Zamościa. Moja kancelaria prawna wychodzi także naprzeciw klientom mieszkającym w innych częściach województwa lubelskiego oraz kraju. Największe doświadczenie zdobyłem w sprawach rodzinnych (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku, ustalenie pochodzenie dziecka, zaprzeczenie ojcostwa, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem) oraz karnych (przestępstwa, wykroczenia). Mogą Państwo na mnie liczyć również w sprawach związanych z obsługą prawną przedsiębiorców, np. windykacja wierzytelności, szkolenia. Większość moich klientów to osoby fizyczne oraz firmy. Kancelaria Prawna Łukasz Lecyk – serdecznie zapraszam.

KANCELARIA

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAPRASZAM DO KONTAKTU, WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Lecyk

  Sygnet

  KANCELARIA ADWOKACKA
  ŁUKASZ LECYK
  +48 605 836 220
  ul. Chmielna 13/6
  20-075 Lublin

  FILIA KANCELARII W WARSZAWIE
  +48 576 236 630
  ul. Widok 8/5
  00 - 023 Warszawa

  Adwokatura Polska