FB linked in

O adwokacie

Sygnet Border

ADWOKAT

ŁUKASZ LECYK

Dzień dobry, nazywam się Łukasz Lecyk. Jestem adwokatem. Zajmuję się sprawami rodzinnymi (np. rozwody, alimenty, podział majątku) oraz karnymi. Prowadzę bloga na temat prawa rodzinnego (rozwód, alimenty itp. w Lublinie oraz Warszawie). Publikuję także na portalu internetowym lublin112.pl. W wolnym czasie czytam, jeżdżę na rowerze i słucham muzyki.

Umiejętność słuchania i dociekliwość – takie, moim zdaniem, cechy powinien mieć adwokat z Lublina. Charakteryzuje mnie również łatwość nawiązywania kontaktów, więc z pewnością dojdziemy do porozumienia. Ważną cechą, jaką powinien posiadać adwokat jest bez wątpienia również empatia, którą wyrobiłem w sobie podczas współpracy z ludźmi znajdującymi się nierzadko w bardzo trudnych sytuacjach. Pozwala mi to wczuć się w położenie każdego Klienta i udzielić mu odpowiedniej pomocy. Prawnik nie może również zapominać o dokształcaniu się. Czytam na bieżąco publikacje dotyczące prawa rodzinnego oraz karnego. Biorę udział w szkoleniach. Prawo to moje hobby, praca jest więc dla mnie przyjemnością. Zapraszam Cię do kancelarii adwokackiej w Lublinie oraz filii biura w Warszawie. Rozwiążemy Twój problem.

Temida

Pytania?

Umów się na spotkanie:

Lublin: 605 836 220

Warszawa: 576 236 630

e-mail: kontakt@adwokat-lecyk.pl

Z przyjemnością udzielę informacji.

ADWOKAT

CO MNIE WYRÓŻNIA

Wyróżnia mnie podejście do klienta oraz zaangażowanie. Mam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych oraz karnych. Dotrzymuję umówionych terminów. Klient jest na bieżąco informowanym o tym „co się dzieje” w sprawie. Wszelkie informacje przekazane kancelarii objęte są tajemnicą adwokacką. Jestem ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. Na życzenie wystawiam faktury VAT, a także, w razie konieczności, rozkładam wynagrodzenie na raty.

Kancelarie adwokackie mogą reprezentować klientów we wszystkich rodzajach spraw przed sądami wszystkich instancji. Do kancelarii można zwrócić się z każdym problemem prawnym. Porady, zastępstwo przed sądami, prokuraturami, obsługa prawna firm oraz szkolenia – to tylko niewielka część usług, które może zaoferować moja kancelaria adwokacka. Lublin – w tym mieście prowadzę najwięcej spraw. Współpracuję także z mieszkańcami: Warszawy (filia kancelarii), Świdnika, Łęcznej, Chełma, Radzynia Podlaskiego, Opola Lubelskiego, Puław, Kraśnika, Lubartowa, Ryk, Włodawy, Łukowa czy Zamościa. Moja kancelaria prawna wychodzi także naprzeciw klientom mieszkającym w innych częściach województwa lubelskiego oraz kraju. Największe doświadczenie zdobyłem w sprawach rodzinnych (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku, ustalenie pochodzenie dziecka, zaprzeczenie ojcostwa, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem) oraz karnych (przestępstwa, wykroczenia). Mogą Państwo na mnie liczyć również w sprawach związanych z obsługą prawną przedsiębiorców, np. windykacja wierzytelności, szkolenia. Większość moich klientów to osoby fizyczne oraz firmy. Kancelaria Prawna Łukasz Lecyk – serdecznie zapraszam.

KANCELARIA

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAPRASZAM DO KONTAKTU, WYPEŁNIJ FORMULARZ


  Kancelaria Adwokacka Łukasz Lecyk

  Sygnet

  FILIA KANCELARII - WARSZAWA
  +48 576 236 630
  ul. Widok 8/5
  00 - 023 Warszawa

  KANCELARIA ADWOKACKA
  ŁUKASZ LECYK
  +48 605 836 220
  ul. Chmielna 13/6
  20-075 Lublin

  Adwokatura Polska
  LUBLIN +48 605 836 220 WARSZAWA +48 576 236 630 kontakt@adwokat-lecyk.pl