LUBLIN +48 605 836 220
WARSZAWA +48 576 236 630

Czy od rozwodu przysługuje skarga kasacyjna?

Sygnet Border

BLOG

Czy od rozwodu przysługuje skarga kasacyjna?

Dodano: 03.05.2021

Od rozwodu nie przysługuje skarga kasacyjna, popularna „kasacja”. Zgodnie z przepisem art. 398 [2] § 2 kodeksu postępowania cywilnego, skarga kasacyjna jest niedopuszczalna także w sprawie o rozwód.

Temida

KANCELARIA

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAPRASZAM DO KONTAKTU, WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Kancelaria Adwokacka Łukasz Lecyk

    Sygnet

    KANCELARIA ADWOKACKA
    ŁUKASZ LECYK
    +48 605 836 220
    ul. Chmielna 13/6
    20-075 Lublin

    FILIA KANCELARII W WARSZAWIE
    +48 576 236 630
    ul. Widok 8/5
    00 - 023 Warszawa

    Adwokatura Polska